Zoek een Lactatiekundige

 

Hier vind je een overzicht van lactatiekundigen bij jou in de buurt die IBCLC gecertificeerd zijn.

De Lactatiekundige zijn opgedeeld naar provincie en stad zodat je snel kunt kijken welke er bij jou in de buurt gevestigd zijn.
 
 

Zoek een Lactatiekundige in je provincie

 

Noord-Holland Noord-Brabant
Zuid-Holland Gelderland
Utrecht Drenthe
Flevoland Overijssel
Friesland Groningen
Limburg Zeeland

 
 

Noord-Holland
Amsterdam Ineke van Straeten Ineke van Straeten www.inekevanstraeten.nl
Borstvoeding in West www.verloskundeinwest.nl
Purmerend Waterland Ziekenhuis Joke Kulkens www.waterlandziekenhuis.nl
Volendam Verloskundigen Waterland Oost Marjan Muhren www.verloskundigenwaterlandoost.nl
Hoofddorp Geboortecentrum Wonderwereld Else www.geboortecentrumwonderwereld.nl
       
Noord-Brabant
Breda Amphia Ziekenhuis www.amphia.nl
Helmond Eurolact C.G.A. van Veldhuizen-Staas www.eurolact.nl
Roosendaal TWB Ellen Smidt www.twb.nl
       
Zuid-Holland
Barendrecht Borstvoeding Barendrecht www.borstvoedingbarendrecht.nl
Den Haag Vita Nova Alexandra Knijnenburg www.vitanova.nl
Gouda GHZ Sharon Snijder www.ghz.nl
Nootdorp Bbyzorg www.bbyzorg.nl
Oegstgeest Lactatiekundige praktijk Oegstgeest Trijnie Koelee-Bal www.lactatiepraktijk.nl
Ridderkerk Borstvoeding Ridderkerk Marieke van Beuzekom www.borstvoedingridderkerk.nl
Rotterdam Kraamzorg Rotterdam www.kraamzorgrotterdam.nl
       
Gelderland
Apeldoorn Verian www.verian.nl
Arnhem Borstvoedingsupport.nl Jannie van Doorn www.borstvoedingsupport.nl
Barneveld Verloskundigen Barneveld www.verloskundigenbarneveld.nl
Doetinchem Lactacare Linda Offereins www.lactacare.nl
       
Utrecht
Utrecht Borstvoeding & Meer Saskia Hendriks-Smidt www.borstvoedingenmeer.nl
       
Drenthe
Eelde Lactatie.info Willy Hummel www.lactatie.info
Hoogeveen Ziekenhuis Bethesda www.bethesda.nl
Meppel Zorgcombinatie Noorderboog Jocelyne Kampen www.noorderboog.nl
       
Flevoland
Almere Flevoziekenhuis José Advocaat www.flevoziekenhuis.nl
       
Overijssel
Almelo ZGT Anett Mulder www.zgt.nl
Zwolle Lactatiekundige Zwolle Marianka Buis-Tromp www.lactatiekundigezwolle.nl
Deventer Deventer Ziekenhuis Erna Klein Hofmeijer www.dz.nl
       
Friesland
Sneek Artemis Sneek Agnes Kuijper www.artemis-sneek.nl
       
Groningen
Groningen Lactatiekundige Groningen Geerte Clifford-van den Broek www.lactatiekundigegroningen.nl
Voedingsadvies Groningen Ria Habraken www.voedingsadviesgroningen.nl
Eelde Lactatie.info Willy Hummel www.lactatie.info
       
Limburg
Heerlen Atrium MC www.atriummc.nl
Maastricht Groene kruis Domicura Donate Gielissen www.groenekruisdomicura.nl
       
Zeeland
Goes Kraamzorg Zeeland www.kraamzorgzeeland.nl